KONST / Litografier / Grafiskt blad 13292005
nr 1329 2005
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 19/50. Oramat löst blad. Motivet: 44x60 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 11 juli 2020
kl 08:48:38